Back-End Engineer

localization_blue.png

Dogodna lokalizacja w centrum miasta

bulb.png

Umiejętności

desc.png

Opis stanowiska

Knowde is transforming the $5 trillion chemical industry starting with the creation of a rich marketplace where people can crush the product innovation life-cycle down from years to days. We’re doing this by connecting customers and producers early in the product development life-cycle where they can research, discover, collaborate, negotiate and purchase chemistries and products quickly and repeatedly with a level of information transparency never before seen in this industry.

tasks.png

Zadania

  • As a small, remote team you’ll be empowered to work directly with leadership and the product team to make decisions about your code and the future of the product.

  • Be a trailblazer by contributing to the build of a complex ecommerce marketplace, the first of its kind in the Chemicals space.

  • Have a strong emphasis on shipping features quickly without sacrificing code quality.

  • Own your projects from software design to implementation and deployment.

  • Take pride in your work by implementing cutting-edge technologies and writing state-of-the-art code.

  • Emphasize simplicity and pragmatism, which is reflected in your elegant code that other developers emulate.

methodology_dark.png

Wymagania

  • Very good knowledge of Ruby language and Rails framework

  • Great knowledge of SQL

  • Good knowledge of Sinatra is a plus

  • Ability to take tasks from requirements to deployment quickly and independently

  • Ability to work within distributed, multidisciplinary teams

  • Design and build scalable, high-availability mission-critical systems and APIs

  • High bar for quality and a phenomenal attention to detail

  • Working knowledge of deployment process (Capistrano), user authentication and authorization (Devise)

  • Ability to properly design and implement clear and scalable project structure

  • Experience with test-driven development. Ability to create and maintain useful test suite.

  • Fluent in speaking and writing English

  • Experience in web service deployments

bonus.png

Oferujemy

  • Location: Rzeszów, Poland or remotely

  • Flexible working hours and the possibility to work remotely

  • Opportunity to work on innovative projects with a strong team of engineers

  • Possibility to learn and develop

Frame 1577 (1).png

Czekamy na Ciebie!

Znajdź swój zespół. Czekamy na Ciebie w Kruko!

character 23 1.png

Ta oferta nie jest dla Ciebie? Daj się odkryć!

Prześlij do nas swoją kandydaturę, a odezwiemy się, jeśli znajdziemy stanowisko dla Ciebie.

Prześlij CV z dopiskiem Informujemy, że administratorem danych jest Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-310 al. Rejtana 36...

(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Oraz o wyrażenie zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy al. Rejtana 36, Rzeszów, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

na adres: rekrutacje+KW@kruko.io lub użyj buttona poniżej

Informujemy, że administratorem danych jest Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-310 al. Rejtana 36, (dalej jako "administrator")

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Właściciel serwisu: KRUKO sp. z o.o. Al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w # Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000856360, Kapitał zakładowy: 5 000,00 zł; NIP 813-384-32-04, REGON 386834039