Java Developer

localization_blue.png

Dogodna lokalizacja w centrum miasta

bulb.png

Umiejętności

desc.png

Opis stanowiska

We have an exciting hybrid/remote opportunity for experienced Java Engineers to join our team in our offices in Rzeszów, Lodz or Białystok. Our main stack includes: Ruby, Angular, React, PostgreSQL, Elasticsearch and Redis. Apps are deployed to AWS Cloud using Kubernetes. You will be a great communicator with prior experience within an international organization, working for an established brand.

tasks.png

Zadania

  • Work in a Scrum team, collaborate with cross-functional team members

  • Contribute to product development and vision

  • Write well-designed, efficient code with good test coverage

  • Use CI/CD pipeline and perform code reviews

methodology_dark.png

Wymagania

  • Good commercial experience with Java / Spring

  • Experience with Maven

  • Experience with testing with JUnit

bonus.png

Oferujemy

  • Surround Yourself with Top-Tier Talent

  • Make an Impact on an Industry That Matters

  • Competitive Compensation

  • Equity Participation

  • Global, Culturally Diverse Team

  • Access to modern offices

Frame 1577 (1).png

Czekamy na Ciebie!

Znajdź swój zespół. Czekamy na Ciebie w Kruko!

character 23 1.png

Ta oferta nie jest dla Ciebie? Daj się odkryć!

Prześlij do nas swoją kandydaturę, a odezwiemy się, jeśli znajdziemy stanowisko dla Ciebie.

Prześlij CV z dopiskiem Informujemy, że administratorem danych jest Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-310 al. Rejtana 36...

(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Oraz o wyrażenie zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy al. Rejtana 36, Rzeszów, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

na adres: rekrutacje+KW@kruko.io lub użyj buttona poniżej

Informujemy, że administratorem danych jest Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, 35-310 al. Rejtana 36, (dalej jako "administrator")

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Właściciel serwisu: KRUKO sp. z o.o. Al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w # Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000856360, Kapitał zakładowy: 5 000,00 zł; NIP 813-384-32-04, REGON 386834039