Aktualnie prowadzimy nabór na staż rozpoczynający się w dniu 01.02.2023.

Program Stażowy

Kruko Program Stażowy został stworzony dla studentów, absolwentów oraz dla osób zainteresowanych karierą i rozwijaniem umiejętności w sektorze IT.

O programie

Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz doświadczenie zawodowe w prawdziwych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Dla najbardziej utalentowanych proponujemy ofertę pracy dopasowaną do grafiku zajęć.

Wyślij aplikację

Ścieżki rozwoju

Sprawdź, w jakich obszarach możesz rozwijać się dzięki Programom Stażowym

Najpierw wybierz obszar
Programowanie BE i FE
Tester automatyczny
DevOps

Następnie wybierz tryb
Darmowe szkolenie

Przeznaczone dla osób, które mają początkową wiedzę w zakresie IT. Po zakończeniu możliwość płatnego jednomiesięcznego stażu.

Płatny staż

Z możliwością przedłużenia. Przeznaczony dla osób, które znają podstawy programowania i chcą nauczyć się stosować swoje umiejętności w projektach komercyjnych oraz dla osób, które efektywnie ukończyły bezpłatne szkolenie.

Oferta

  • Praca w dużych projektach z międzynarodowymi klientami
  • Różnorodne technologie
  • Samodzielne zadania
  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Wsparcie mentora

Proces rekrutacji

Krok 1:

Rozmowa z HR, po której każdy kandydat otrzyma link do kursu przygotowawczego

Krok 2:

Kurs przygotowawczy (6-8 godzin zajęć online w zależności od ścieżki rozwoju)

Krok 3:

Rozmowa z inżynierem oprogramowania

Krok 4:

Oferta stażu lub bezpłatnego szkolenia

Złóż aplikację

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia aplikacji lub skontaktowanie się poprzez e-mail:

rekrutacje+SKW@kruko.io

W zgłoszeniu należy umieścić poniższą treść:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy al. Rejtana 36, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.